Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 37151/2023
19-07-2023
31-07-2023
ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
(SOLIS) ΔΙΑΣΥΝΟΡΙΑΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

ΜΟΝΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ή ON/OFF

Κάτοχος μεταπτυχιακού διπλώματος θετικών επιστημών ή πολυτεχνικής σχολής

Δίπλωμα Μηχανικού ή σχολής Θετικών Επιστημών

Πιστοποιημένη Γνώση Η/Υ

ΣΥΝΕΚΤΙΜΩΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

Κάθε μήνας εμπειρίας Χ 1 μονάδα, με μέγιστο τους 50 μήνες (50 μονάδες)

Αποδεδειγμένη εμπειρία (επικοινωνία, διάχυση, προώθηση, διαχείριση, συντονισμός και υλοποίηση φυσικού αντικειμένου) σε εθνικά και Ευρωπαϊκά ερευνητικά έργα συναφή με επιστήμες περιβάλλοντος

Κάθε μήνας εμπειρίας Χ 1 μονάδα, με μέγιστο τους 30 μήνες (30 μονάδες)

Προσωπική συνέντευξη με αντικείμενο τη διακρίβωση του επιπέδου γνώσης και εμπειρίας του υποψηφίου στο αντικείμενο της θέσης.

0-20 μονάδες

Εκπαιδευτής/ρια σε εκπαιδευτικά σεμινάρια για την κατανόηση του επιτραπέζιου παιχνιδιού "Energy Efficient City Builder" και για να δώσει οδηγίες για το πώς παίζεται το επιτραπέζιο παιχνίδι. Ο εκπαιδευτής/τρια θα οργανώσει open days όπου σχολεία, εκπαιδευτικοί και/ή μαθητές μπορούν να συμμετέχουν και να έχουν την ευκαιρία να μάθουν να παίζουν το επιτραπέζιο παιχνίδι είτε ανταγωνιστικά είτε συνεργατικά. (D5.3.4).