Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 20522/2023
20-04-2023
02-05-2023
ΣΤΥΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
Practical Learning of Artificial iNtelligence on the Edge for indusTry 4.0 (Planet4)

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

ΜΟΝΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ή  ON/OFF

Εν ενεργεία φοιτητής/τρια του Τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

ON/OFF

Καλή Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

ON/OFF

ΣΥΝΕΚΤΙΜΩΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

Εμπειρία στην επεξεργασία φωτογραφικού & πολυμεσικού υλικού προκειμένου να μπορεί να περιληφθεί σε e-book

- Έως 6 μήνες εμπειρίας: 5 μονάδες

- Εμπειρία από 6 μήνες έως 1 έτος: 10 μονάδες

- Εμπειρία από 1 έως 3 έτη: 15 μονάδες

Εμπειρία στην χρήση, ανάπτυξη και δημιουργία εφαρμογών καταγραφής και ανάλυσης δεδομένων και ανάπτυξης βάσεων δεδομένων

- Έως 6 μήνες εμπειρίας: 5 μονάδες

- Εμπειρία από 6 μήνες έως 1 έτος: 10 μονάδες

- Εμπειρία από 1 έως 3 έτη: 15 μονάδες

Βαθμολογικός Μέσος Όρος Μαθημάτων

Μέσος Όρος Βαθμολογίας

Πλήθος Περασμένων Μαθημάτων του Τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Αριθμός Μαθημάτων * 0,4 μονάδες

Υποστήριξη στην οργάνωση της διαδικασίας δημιουργίας του πρακτικού εγχειριδίου (e-book) με τις κατευθυντήριες γραμμές, μεθοδολογίες μάθησης, μαθησιακά αποτελέσματα, τεχνικές αξιολόγησης και συμβουλές για οργανωτικά καθήκοντα. Υποστήριξη της ομάδας έργου στην συλλογή και ανάλυση δεδομένων, από την πιλοτική δοκιμή των εκπαιδευτικών μαθημάτων (ΠΕ5).