Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 45171/2022
05-09-2022
15-09-2022
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΔΙΩΝΗ: ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΥΠΟΔΟΜΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΌΓΚΟΥ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ - ΥΠΟΕΡΓΟ 1: ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΝΕΦΟΥΣ

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

ΜΟΝΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ή ON/OFF

Πτυχίο σχολής Θετικών Επιστημών ή πτυχίο σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών ή δίπλωμα Πολυτεχνικής Σχολής ή ισότιμος τίτλος ημεδαπής/αλλοδαπής

Βαθμός Πτυχίου Χ 1 Μονάδα

(Μέγιστο: 10 μονάδες)

Πιστοποιητικό γνώσης χειρισμού Η/Υ και ειδικότερα εφαρμογών επεξεργασίας κειμένου και υπολογιστικών φύλλων (MS Office) καθώς και εφαρμογών διαδικτύου.

ON/OFF

Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας: επίπεδο γλωσσομάθειας Γ1 (κρίνεται με βάση τα αντίγραφα αποδεικτικών/πτυχίων από αναγνωρισμένους φορείς)

ON/OFF

Προϋπηρεσία στην διαχειριστική και οικονομική υποστήριξη  συγχρηματοδοτούμενων έργων σε φορείς του δημοσίου ιδιωτικού τομέα

Μήνες απασχόλησης x 1 μονάδα
(μέγιστο: 30 μονάδες)

ΣΥΝΕΚΤΙΜΩΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

Εμπειρία στην υποστήριξη δράσεων προβολής με συμμετοχή στην προετοιμασία διοργανώσεων, συντήρηση περιεχομένου ιστοσελίδας, σύνταξη δελτίων τύπου, σχεδίαση ψηφιακού υλικού (πόστερ, λογότυπα, κλπ).

Πλήθος διοργανώσεων Χ 3 μονάδες ή Μήνες εμπειρίας Χ 1 μονάδα (μέγιστο: 30 μονάδες)

Προσωπική Συνέντευξη

Κριτήρια αξιολόγησης συνέντευξης: Ικανότητα επικοινωνίας, Ικανότητα συνεργασίας σε ομάδα, Οργανωτική ικανότητα, Δυνατότητα απασχόλησης τόσο με φυσική παρουσία στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων όσο και εξ αποστάσεως.

6 μονάδες για καθένα από τα πέντε κριτήρια (μέγιστο: 30 μονάδες)

Υποστήριξη συντονισμού υλοποίησης έργου με προετοιμασία των εντύπων προσλήψεων και πληρωμών προσωπικού, εντύπων άλλων δράσεων και εξόδων, παρακολούθηση προϋπολογισμού, επικοινωνία με την συντονιστική επιτροπή και τις υπηρεσίες υλοποίησης του έργου, προγραμματισμό δράσεων προβολής (ΠΕ 1.6).