Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 37731/2022
14-07-2022
29-07-2022
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΔΡΑΣΕΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΩΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΥ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΕΠΑΝΑΔΕΔΒΜ

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

ΜΟΝΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ή ON/OFF

Άδεια Λογιστή Α’ Τάξης

Γνώση αγγλικής γλώσσας, επιπέδου τουλάχιστον Β2

Πιστοποιημένη γνώση χειρισμού Η/Υ

ΣΥΝΕΚΤΙΜΩΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

Αποδεδειγμένη εμπειρία στην εφαρμογή της φορολογικής και εργατικής νομοθεσίας και στην υποβολή σχετικών δηλώσεων, στην μηχανογραφική-διπλογραφική τήρηση λογιστικών βιβλίων, καθώς και στην σύνταξη και υποβολή οικονομικών καταστάσεων.

Μέγιστος χρόνος μετρούμενης εμπειρίας τα τρία έτη.

(Κριτήριο ΚΑ1)

Μήνες εμπειρίας Χ 5 μονάδες

Μέγιστη Βαθμολογία 180 Μονάδες

Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Εξειδίκευσης της ημεδαπής ή ισότιμος της αλλοδαπής αναγνωρισμένος από το ΔΟΑΤΑΠ σε Οικονομική ή Λογιστική Κατεύθυνση (Κριτήριο ΚΑ2)

20 Μονάδες

Γνώση αγγλικής γλώσσας. (Κριτήριο ΚΑ3)

Πολύ Καλή Γνώση (Επίπεδο C1):5 Μονάδες

Άριστη Γνώση (Επίπεδο C2):10 Μονάδες

Διοικητική και Οικονομική Υποστήριξη Έργων.

Υποστήριξη διενέργειας οικονομικών, λογιστικών και διοικητικών πράξεων, προετοιμασία και εισαγωγή σχετικών στοιχείων στο πληροφοριακό σύστημα του Ειδικού Λογαριασμού Κονδυλίων Έρευνας (ΕΛΚΕ) του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.