Τακτικός Ανοικτός διαγωνισμός, (8723/13-05-2013), για την προμήθεια Εργαστηριακών Αναλωσίμων
20-06-2013
25-07-2013 17:00
Καρκαμπούνας Σπυρίδων (Τηλ. 2651007574)
8723/13-05-2013

Τακτικός Ανοικτός διαγωνισμός, (Αριθμός Πρωτοκόλλου Διαγωνισμού: 8723/13-05-2013), με σφραγισμένες προσφορές και με κριτήριο κατακύρωσης την οικονομικότερη προσφορά, για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει την προμήθεια Εργαστηριακών Αναλωσίμων στα πλαίσια του Έργου με τίτλο «ΕΦΑΡΜΟΓΗ "ΩΜΙΚΩΝ" ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΕΤΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ ΕΓΧΩΡΙΩΝ ΦΥΛΩΝ ΓΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΒΑΤΩΝ, ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΔΥΝΗΤΙΚΗΣ ΒΙΟΔΡΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΑΥΤΩΝ" (GOSHOMICS)» (Κωδ. Ε.Ε. 80886).

Τόπος παράδοσης ειδών: Εργαστήριο Φυσιολογίας, της Ιατρικής Σχολής, του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων. Προϋπολογισμός: 54.000,00 ΕΥΡΩ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (43.902,44 ΕΥΡΩ πλέον ΦΠΑ).

Γλώσσες: Ελληνική.

Χρόνος και τόπος αποσφράγισης προσφορών: 26/07/2013, ώρα 10:00πμ, στα γραφεία του Ειδικού Λογαριασμού κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, Β’ Κτίριο Φοιτητικών Κατοικιών, Πανεπιστημιούπολη, 45110 Ιωάννινα.

Κατάθεση προσφορών μέχρι: 25/07/2013, ώρα 14:00, στο γραφείο 9 του Ειδικού Λογαριασμού κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, Β’ Κτίριο Φοιτητικών Κατοικιών, Πανεπιστημιούπολη, 45110 Ιωάννινα.

Παραλαβή τεύχους διακήρυξης: Το τεύχος διακήρυξης, εκτός από ηλεκτρονικά, (χρησιμοποιώντας τον παραπάνω σύνδεσμο), θα διατίθεται επίσης και από τη Μονάδα Προμηθειών της Επιτροπής Ερευνών, (γραφείο 9 - 1ος όροφος), του Πανεπιστήμιου Ιωαννίνων, που βρίσκεται στην Πανεπιστημιούπολη, στο Β’ κτίριο Φοιτητικών Κατοικιών, ΤΚ: 45110, κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες. Η παραλαβή της διακήρυξης γίνεται είτε αυτοπροσώπως είτε με courier (εφόσον αναληφθεί η δαπάνη για την ταχυδρομική αποστολή).

Διευκρινίση: Σε περίπτωση παραλαβής της διακήρυξης ηλεκτρονικά, (χρησιμοποιώντας τον παραπάνω σύνδεσμο), παρακαλείστε όπως μας αποστείλετε με email στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. τα στοίχεια της εταιρείας σας και τα τηλέφωνα επικοινωνίας έτσι ώστε να είναι δυνατή η έγκαιρη επικοινωνία από την υπηρεσία μας μαζί σας σε περίπτωση οποιασδήποτε αλλαγής των όρων της διακήρυξης