Ενημερωτική εκδήλωση για τη Δράση «Χρηματοδότηση της Βασικής Έρευνας» (Οριζόντια υποστήριξη όλων των Επιστημών) στις 28.9.2022 (13.00-15.00)
26-09-2022

uoi etepi elidek feat

Παρακαλούμε δείτε συνημμένα την Πρόσκληση και το Πρόγραμμα αναφορικά με την ενημερωτική εκδήλωση που διοργανώνουν το Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων και το Επιστημονικό και Τεχνολογικό Πάρκο Ηπείρου (Ε.ΤΕ.Π.Η.) σε συνεργασία με το Ελληνικό Ίδρυμα Έρευνας και Καινοτομίας (ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ.),  για τη Δράση «Χρηματοδότηση της Βασικής Έρευνας» (Οριζόντια υποστήριξη όλων των Επιστημών) στο πλαίσιο του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας «Ελλάδα 2.0» με τη χρηματοδότηση της Ευρωπαϊκής Ένωσης – Next Generation EU.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί με φυσική παρουσία την Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου 2022, 13.00 – 15.00, στο Αμφιθέατρο του Συνεδριακού Κέντρου του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων “Κάρολος Παπούλιας”.

Μπορείτε να παρακολουθήσετε την εκδήλωση και σε απευθείας μετάδοση στον ακόλουθο σύνδεσμο  https://diavlos.grnet.gr/event/e4074  την προγραμματισμένη ημέρα και ώρα.