Πιστοποιημένη εξ αποστάσεως επιμόρφωση - ΚΕΔΙΒΙΜ Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Κέντρο Δια Βίου Μάθησης & Εργαστήριο Νέας Ελληνικής Φιλολογίας

Έναρξη νέων εγγραφών

Εξ αποστάσεως επιμόρφωση "ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ"

Οδηγεί σε Πιστοποιητικό Επιμόρφωσης

Ξεκίνησαν οι εγγραφές για το τρίμηνο πρόγραμμα εξ αποστάσεως επιμόρφωσης με τίτλο «Νεοελληνική Λογοτεχνία και Ψηφιακές Τεχνολογίες», το οποίο υλοποιούν για πέμπτη φορά το Κέντρο Δια Βίου Μάθησης και το Εργαστήριο Νέας Ελληνικής Φιλολογίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Ενδεικτικά Αντικείμενα: Λογοτεχνία στο διαδίκτυο, αξιοποίηση ψηφιακού & πολυμεσικού περιεχομένου, ειδικά λογισμικά & ψηφιακές εφαρμογές για τη φιλολογική έρευνα και διδασκαλία, ψηφιακή λογοτεχνία και υπερκείμενο

Επιστημονικά Υπεύθυνος: Τάκης Καγιαλής, Καθηγητής Νέας Ελληνικής Φιλολογίας, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

Διάρκεια εξ αποστάσεως επιμόρφωσης: 21 ΜΑΡΤΙΟΥ - 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016
Εγγραφές: 22 Φεβρουαρίου - 18 Μαρτίου 2016

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Κέντρο Δια Βίου Μάθησης - Εξ αποστάσεως Προγράμματα Επιμόρφωσης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Τηλ. 26510-09141, 26510-09131
E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Facebook: www.facebook.com/kekuoi
Twitter: @kekuoi