Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 17093/2018
10-09-2018
24-09-2018
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
Δράσεις υποστήριξης της λειτουργίας του Ειδικού Λογαριασμού Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, ως δικαιούχου στη διαχείριση και υλοποίηση παρεμβάσεων του ΕΠΑΝΑΔΕΔΒΜ
ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΜΟΝΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ
Πτυχίο ΑΕΙ Βιβλιοθηκονομίας ή ισότιμος τίτλος σπουδών σχολών της αλλοδαπής αντίστοιχης ειδικότητας Βαθμός πτυχίου Χ 5
Αποδεδειγμένη εμπειρία σε συναφές έργο με το αντικείμενο της σύμβασης. Μέγιστος χρόνος μετρούμενης εμπειρίας τα επτά έτη

Μήνες εμπειρίας Χ 5

Έως 420 Μονάδες

Πιστοποιημένη γνώση χειρισμού Η/Υ Απαιτούμενο (ON/OFF) – Δεν βαθμολογείται
Πιστοποιημένη γνώση αγγλικής γλώσσας, επιπέδου τουλάχιστον Β2 Απαιτούμενο (ON/OFF) – Δεν βαθμολογείται

ΣΥΝΕΚΤΙΜΩΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΜΟΝΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ
Διδακτορικός Τίτλος Σπουδών της ημεδαπής ή ισότιμος της αλλοδαπής αναγνωρισμένος από το ΔΟΑΤΑΠ 100 Μονάδες
Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Εξειδίκευσης της ημεδαπής ή ισότιμος της αλλοδαπής αναγνωρισμένος από το ΔΟΑΤΑΠ 50 Μονάδες
Πιστοποιημένη γνώση αγγλικής γλώσσας, επιπέδου C1 25
Πιστοποιημένη γνώση αγγλικής γλώσσας, επιπέδου C2 50

Επισημαίνεται ότι:

1. Η απόδειξη της γνώσης ξένων γλωσσών και/ή χρήσης Η/Υ γίνεται σύμφωνα με τις διατάξεις που διέπουν το Α.Σ.Ε.Π., όπως αυτές ισχύουν.
  2. Η προσμέτρηση μονάδων βαθμολόγησης πραγματοποιείται για τα προσόντα εκείνα τα οποία αναφέρονται στα απαιτούμενα και συνεκτιμώμενα προσόντα – κριτήρια της πρόσκλησης και βρίσκονται σε αντικειμενική συνάφεια με τις απαιτήσεις του έργου.

Υπηρεσίες φυσικής και ηλεκτρονικής αρχειοθέτησης, φύλαξης αρχείων.

Επεξεργασία, οργάνωση, ψηφιοποίηση και αρχειοθέτηση των διοικητικών και οικονομικών στοιχείων έργων που διαχειρίζεται ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας, ως δικαιούχος στη διαχείριση και υλοποίηση παρεμβάσεων του ΕΠΑΝΑΔΕΔΒΜ. Καταλογογράφηση, δημιουργία εγγράφων και εισαγωγή μεταδεδομένων του ψηφιοποιημένου υλικού, σύμφωνα με τα διεθνή πρότυπα τεκμηρίωσης, στο πληροφοριακό σύστημα του Ειδικού Λογαριασμού Κονδυλίων Έρευνας.