Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 9092/2014
06-05-2014
20-05-2014
Καθηγητής Τριαντάφυλλος Αλμπάνης
Γραφείο Διασύνδεσης Σπουδών & Σταδιοδρομίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (Β Φάση)

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ – ΚΡΙΤΗΡΙΑ

Πτυχίο Σχολής Θετικών Επιστημών ή Πληροφορικής

Σημαντική εμπειρία σε σχεδίαση και ανάπτυξη λογισμικών με τη χρήση των τεχνολογιών PHP, MySql, που θα αποδεικνύεται με αναλυτική αναφορά και περιγραφή των σχετικών projects, τα οποία έχουν υλοποιήσει, στο βιογραφικό τους σημείωμα.

Σημαντική εμπειρία στη σχεδίαση και ανάπτυξη πληροφοριακών συστημάτων Γραφείων Διασύνδεσης και Δομών Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας ιδρυμάτων τριτοβάθμιας εκπαίδευσης που θα αποδεικνύεται με την υποβολή σχετικών συμβάσεων.

ΣΥΝΕΚΤΙΜΩΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ – ΚΡΙΤΗΡΙΑ

Μεταπτυχιακός Τίτλος Σπουδών

Γνώση Αγγλικής

Σχεδίαση και Ανάπτυξη δικτυακού τόπου και πρόσθετων υπηρεσιών (onlineερωτηματολόγια αξιολόγησης) σχετιζόμενων με τη δράση “Παρεμβάσεις Σύνδεσης με τους αποφοίτους του Π.Ι., τους φοιτητές Erasmus και τους σπουδαστές του Κέντρου Εκμάθησης Ελληνικής Γλώσσας του Π.Ι.” του Γραφείου Διασύνδεσης Σπουδών & Σταδιοδρομίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων