Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 10909/2020

Πτυχίο ΑΕΙ

Πιστοποιημένη Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας επιπέδου C2

ON/OFF

Πιστοποιημένες γνώσεις χειρισμού Η/Υ στα αντικείμενα: α) Επεξεργασία κειμένου, β) Υπολογιστικά φύλλα, γ) Υπηρεσίες Διαδικτύου

ΣΥΝΕΚΤΙΜΩΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

Εμπειρία σε Γραμματειακά και  Διοικητικά καθήκοντα

(Μήνες Εμπειρίας) x 3 (Μέγιστη βαθμολογία 36)

Δεύτερη Ξένη Γλώσσα

Επίπεδο C2  30

Επίπεδο C1  20

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ

Μέγιστη βαθμολογία 45 (Μέσος όρος επιμέρους στοιχείων της συνέντευξης)

1. Σχηματισμός αντίληψης στο κατά πόσο ο υποψήφιος γνωρίζει το αντικείμενο της προκηρυχθείσας θέσης.

• Άριστα : 15

2. Ικανότητα επικοινωνίας του υποψηφίου και επίδειξης συνεργατικού/ομαδικού πνεύματος.

• Άριστα : 15

3. Σχηματισμός αντίληψης ως προς την οργάνωση και διεκπεραίωση του εν λόγω έργου.

Αντικείμενο σύμβασης:

1. Λειτουργική και γραμματειακή υποστήριξη του έργου σύμφωνα με τα προβλεπόμενα στο ΤΔ του Έργου.
  2. Προετοιμασία και παρακολούθηση της οικονομικής διαχείρισης και των στατιστικών στοιχείων υλοποίησης του έργου.
  3. Στήριξη των Επιστημονικώς και Τεχνικώς Υπευθύνων  του έργου και της Επιστημονικής Επιτροπής στη διοικητική και οργανωτική  υλοποίηση του έργου.
  4. Λειτουργία της Μονάδας Προσβασιμότητας και Κοινωνικής Στήριξης Φοιτητών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στην αποστολή της, και την παροχή υπηρεσιών υποστήριξης σε προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς ΦμεΑ και ΕΚΟ του Ιδρύματος.
  5. Επιμέλεια της παραγωγής Συγγραμμάτων για ΦμεΑ με προβλήματα Όρασης και υποστηρικτικού υλικού.