Συμμετοχή του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στην 1η Διεθνή Εκθεσιακή Πλατφόρμα Ψηφιακής Τεχνολογίας και Καινοτομίας BEYOND 4.0
20-09-2021

Σας ενημερώνουμε για την πρόθεση του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων να συμμετάσχει στην 1η Διεθνή Εκθεσιακή Πλατφόρμα Ψηφιακής Τεχνολογίας και Καινοτομίας BEYOND 4.0, η οποία θα πραγματοποιηθεί από τις 14 έως τις 16 Οκτωβρίου 2021, στο Διεθνές Εκθεσιακό & Συνεδριακό Κέντρο Θεσσαλονίκης, και αναμένεται να προσελκύσει εκθέτες και επισκέπτες προερχόμενους από την ευρύτερη περιοχή - τόσο δια ζώσης όσο και ψηφιακά – ενώ παράλληλα έχει στόχο να διευκολύνει την πραγματοποίηση συναντήσεων μεταξύ επιχειρήσεων, επαγγελματιών και κρατικών λειτουργών (B2B & B2G).

Η Διεθνής Πλατφόρμα BEYOND 4.0 έχει σχεδιαστεί και θα αναπτυχθεί σε 4 βασικούς τομείς:

• τον Τομέα Έκθεσης Τεχνολογικών Ψηφιακών Εφαρμογών,
  • τον Τομέα Συνεδρίου,
  • τον Τομέα Νεοφυών επιχειρήσεων (startups) και τον
  • Τομέα Ερευνητικών Κέντρων & Πανεπιστημίων.

Συνημμένα σας αποστέλλουμε: α) την σχετική ενημερωτική επιστολή του Διευθύνοντα Συμβούλου της HELEXPO, καθώς και β) μια αναλυτική παρουσίαση της Διεθνούς Εκθεσιακής Πλατφόρμας Ψηφιακής Τεχνολογίας και Καινοτομίας BEYOND 4.0.

Τα μέλη ΔΕΠ και οι ερευνητές του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων που προτίθενται να συμμετάσχουν στην Έκθεση, παρακαλούνται όπως αποστείλουν έως τη Δευτέρα 27/9/2021 την επισυναπτόμενη Φόρμα Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Συμμετοχής στην 1η Διεθνή Εκθεσιακή Πλατφόρμα Ψηφιακής Τεχνολογίας και Καινοτομίας BEYOND 4.0 στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..